W minioną niedzielę, 6 marca, na ulicach Przemyśla spotkać można było grupę amerykańskich żołnierzy. Niecodzienny widok budził zainteresowanie przypadkowych przechodniów.

fot.www.5bsp.wp.mil.pl sierż Andrzej Chruszcz
W MNZP amerykańscy żołnierze obejrzeli m.in. ekspozycję poświęconą przemyskiej twierdzy.

fot.www.5bsp.wp.mil.pl sierż Andrzej Chruszcz
Zainteresowanie amerykańskich gości wzbudził przemyski pomnik upamiętniający Józefa Szwejka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie, żebym się czepiał, ale...Wzgórze nad miastem, to Zniesienie, a nie Wzniesienie, w rynku zaś usytuowana jest figura Szwejka, a nie pomnik.Pozdrawiam :-)
Czas tegi idiote usunac z tego miejsca.Jaka wladza takie i postacie czczone.
raczej symbol przyjazni polsko-czeskiej !
Zobaczyly my w Pshemyshlu Shwyka an idot .
Pozytywnie odbieram ten rekonesans. Wszak jak robili takowy sowieci czy Niemcy, to trup ścielił się gęsto po naszym mieście.
Polacy nie dajcie sobą manipulować dość tego. Obecni i byli wysocy oficerowie służb wywiadu i kontrwywiadu jak i politycy PO PSL SLD jak i podstawionej Nowoczesnej oraz teraz działacze KOD-U używają protestujących do bronienia swoich zagrożonych interesów i wpływów na życie społeczne w naszym kraju. TK jest ostatnia bastionem którego bronią z zaciekłością ponieważ w TK zasiadają sędziowie którzy są związani pokoleniowo lub układami czysto biznesowymi z III RP . Tak naprawdę ci manipulanci będą mieli w "dupie" tych protestujących zwykłych ludzi kiedy dopną swojego . Te osoby ze świecznika nie są wstanie zapewnić wam zwykłym obywatelom uczestniczącym w protestach KOD-U lepszej polski , bo jej po prostu nie było a jest szansa ze dzięki dekomunizacji jaka chce wprowadzić rząd ona nastąpi. Te metody socjotechniki na ludności są sprawdzone i wykorzystywane w reżimach takich jak w Rosji I Korei to tam nastawia się brata przeciwko bratu z zadziwiającą skutecznością dlatego ze reżim lubi chaos i wewnętrzny niepokój w kraju co destabilizuje demokracje i lad społeczny.
My przyjechaly do Pshemyshl , by my chshaly sopaczyshmonument shelny solider Shweyk .
Nie, żebym się czepiał, ale...Wzgórze nad miastem, to Zniesienie, a nie Wzniesienie, w rynku zaś usytuowana jest figura Szwejka, a nie pomnik.Pozdrawiam :-)
Czas tegi idiote usunac z tego miejsca.Jaka wladza takie i postacie czczone.
raczej symbol przyjazni polsko-czeskiej !