Reklama

Areszt za napad na ekspedientkę

09/04/2015 07:33

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Przemyślu tutejszy sąd tymczasowo aresztował 20- i 26-latka. Są podejrzani m.in. o napad na ekspedientkę w sklepie w Wacławicach.

Młodych mieszkańców powiatu przemyskiego zatrzymano w związku z dokonywanymi przez nich kradzieżami paliwa i katalizatorów z samochodów. Przemyscy policjanci ustalili, że dopuścili się co najmniej kilku takich czynów. W trakcie prowadzonego śledztwa na światło dziennie wyszło również inne przestępstwo z ich udziałem. Okazało się, że właśnie oni w marcu br. napadli na ekspedientkę sklepu w Wacławicach. Grożąc jej użyciem noża, zażądali wydania pieniędzy. Ta w obawie o swoje życie wydała bandytom 700 złotych.
– Podejrzani złożyli wyjaśnienia, przyznając się do popełnienia zarzucanych im przestępstw – informuje aspirant Bogusława Sebastianka z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. – Na nasz wniosek prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do tej decyzji i obaj mężczyźni na 3 miesiące trafili do aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności nie krótsza niż 3 lata – kończy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    miejscowy - niezalogowany 2015-04-09 15:26:50

    Brawa dla kryminalnych z Przemyśla.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zorro - niezalogowany 2015-07-11 20:42:07

    jaka to policja jest na zdjęciu z aresztowanym - chyba nie polska??

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości