Od 25 lat aktorzy teatru „Arka Lwowska” wystawiają sztuki, odwiedzają różne miasta i promują Lubaczów. Przed tygodniem grupa świętowała srebrny jubileusz istnienia.
Na dwudniowe świętowanie złożyły się przede wszystkim: msza św. dziękczynna w konkatedrze oraz spektakl Arka Lwowska na wesołej Lwowskiej Fali w Miejskim Domu Kultury. – Teatr „Arka Lwowska” to marka, ale made in Lubaczów. Jesteśmy wdzięczni za to, że tę nazwę „Lubaczów” niesiecie, nie tylko w naszym regionie, ale też w różne części Polski[paywall]. Za to jesteśmy wdzięczni, bo to jest nasza promocja. Dziękujemy, że jesteście razem z nami i nas bawicie – mówił burmistrz Lubaczowa Krzysztof Szpyt. A jego zastępca Janusz Waldemar Zubrzycki dodał: – Życzę pomyślnych wiatrów, wiele stóp wody pod kilem, trzymajcie dla nas trochę miejsca na pokładzie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze