W nocy z 14 na 15 bm., koło północy, na ulicy Dworskiego w Przemyślu kierujący stracił panowanie nad samochodem, audi na łuku wypadło z drogi, uderzyło w barierki, a potem w ogrodzenie. W zdarzeniu ucierpieli 20-letni kierujący pojazdem (który prowadził mimo braku uprawnień) i pasażerka. Ranna dziewczyna trafiła do szpitala. Trwa wyjaśniania okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mama sie wkurxx za rozbicie auta tej dziewczyny :D
Jak się nie ma uprawnień i nie potrafi się jeździć to się w domu siedzi
Cwele jebane ruchajcie sie wzajemnie w dupe .
A takie było ładne , szkoda (ogrodzenia)
Panie Dyrektorze proszę się nie martwić ogrodzenie się pomaluję. Pozdrawiamy Hendzel, Pędzel i Szpachelka :)
To pewnie kara z nieba za seks w prezerwatywie
w domu to ty siedz nie wiesz jak bylo to nie zabieraj glosu dziecinko
ruchał twoja stara nie masz informacji to nie pierdol wy tylko sensacje robicie lepiej sie w szkole ucz a nie pierodlisz trzy po trzy
Ciekaw jestem czy ten szlachetny internauta co robil zdjecia udzielil pierwszej pomocy poszkodowanym w wpadku i czy wie ze za nie udzielenie pomocu grozi wiezienie
Ludzie nie wiecie jak było to po chuj się wypowiadać ! Siejecie tylko zamet i glupia propagandę ... ważne ze żyją ! Ten gość co w nich wjechał powinien pójść siedzieć bo uciekł z miejsca wypadku ... a wy osądzacie tego co prowadził ? Zastanówcie siw lepiej bo możecie komuś zrobić krzywdę nie wiedząc jak naprawdę było . Jesteście skończonym debilami. Dziękuję i nie pozdrawiam
jak widzisz inbecylu zdjecia sa juz robione podczas akcji ratowniczej strażaków. Żal mi taki pierdolących ludzi jak ty!!
Jakie auto w nich w jechało też super info masz sam w jechal w bramę
Kto i gdzie niby wjechał? Na zdjęciach nie widać nigdzie uszkodzeń, ani z tyłu bądź z boku pojazdu.Może również ten samochód widmo spowodował że kierowca jechał bez prawka ? Sorry, ale nie kupuję tego.Za chwilę usłyszymy tłumaczenie, że UFO uderzyło w audi dodając mu jednocześnie prędkości ponad przepisowej.Miejmy nadzieję, że sprawę wyjaśni monitoring i piraci drogowi zostaną należycie ukarani. STOP BANDYTOM DROGOWYM
Powiem tyle w dupie byliście i gówno widzieliście a najbardziej ssie wypowiadacie. .. jebnijcie się w lep lepiej zrobicie szkoda dalej komentować ... wlanie z nagran wyjdzie jaka prawda i będzie wam lyso! Najlepiej jest oceniać . Ciekawe jak wy palanty byście się czuli na miejscu tych osób.Ps. Tylko nie udlawxie się obiadkiem. .
20-latek bez uprawnień, zatem osoba bez wymaganych umiejętności praktycznych.Ów człowiek, dorywając samochód chce się wyszaleć i przy okazji popisać, nie mając umiejętności i nie znając do końca mocy samochodu i jego zachowań w różnych warunkach na drodze, powoduje takie wypadki.Młody kierowca bez uprawnień plus szybkie auto i odcinek drogi, pozwalający na rozwinięcie mocy samochodu - prosty schemat. Może to skończyć się tylko wypadkiem.
Brawo panie kierowco teraz się rozbiegnij i zapierdol baranka w ścianę. Mogłeś pare osób skasować i nie tylko pasażerów. Teraz polecm panu książkę pt."Kierowca Doskonały kat. B"
A Ja Panu proponuję przeczytać książke pt. "Jak pozbyc się wścipskich ludzi z naszego otoczenia". Choć wątpie, aby taka książka była.. ale jestem dobrej myśli, że po takim komentarzu Pana, akurat ktoś taka książkę zdąrzy napisać.
Można to sokojniej napisać a i tak "palantom" pójdzie głęboko w mózg albo w nogi. Tylko w sumie zależy czy stoi na głowie w tym przypadku połowa ludzi, pisząc niezrozumiałe komentarze. Żałuję bardzo, iż ówczesne szkoły takich niemoralnych ludzi nic nie nauczyło.Więc będę nakreślał ciągle, do innych użytkowników, jeśli bylibyście w takiej sytuacji, to nie napisalibyście żadnego z takich komenatrzy.To że piszecie tu anonimowo, nie świadczy, że jesteście anonimowi.Taka sugestia dla was, zapamiętajcie sobie raz i porządnie "karma zawszę wraca".Poczekamy pożyjemy, już niedługo idzie żima, a na 99% większość z was w coś uderzy, a potem sobie przypomnicie..ahh faktycznie, uszkodziłem auto i pasażerów, a nie wiedziałem że to tak wygląda...a później widzisz na portalu zdjęcie Twojego samochodu i kilkadziesiąt komentarzy "on to, on tamto".Więc radzę się dwa albo trzy razy zastanowić zanim coś głupiego napiszesz.
NIEWEIESZ JAK NA PRAWDĘ BYŁO TO BUCU NIE PISZ GŁUPOT
DOBRZE JEST ŚMIAĆ SIĘ Z CZYJEGOŚ NIESZCZĘŚCIA ZOBACZYMY JAK WAS COŚ TAKIEGO SPOTKA CZY SIĘ BĘDZIECIE ŚMIAĆ I NABIJAĆ !
Moim skromnym zdaniem powiem tym którzy gadają glupoty wsadzcie swoje pomówienia w swoje ruchane tyłki dziękuje za uwagę. ...
Mama sie wkurxx za rozbicie auta tej dziewczyny :D
Jak się nie ma uprawnień i nie potrafi się jeździć to się w domu siedzi
Ale zaruchal :) - potwierdzone info