Reklama

Audi zderzyło się z audi [ZDJĘCIA]

Dwa pojazdy tej samej marki zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 986, na ul. 3 Maja w Ropczycach.

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia, po godz. 10.

Wtedy to 30-letni kierujący audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył drugiego audi, którego 24-letni kierowca akurat wykonywał manewr skrętu. 

Obaj kierujący zostali przebadani przez ratowników medycznych, którzy uznali, że ich obrażenia nie są groźne i mężczyźni nie wymagają hospitalizacji.

Kierujących poddano też badaniu na obecność alkoholu. Obaj byli trzeźwi.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości