Podczas seminarium sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce w Olsztynie przemyska para sędziowska Maciej Karwowski – Mirosław Kowalski zaliczyła testy biegowe i teoretyczne, uzyskując tym samym awans na poziom I ligi.
Warto zaznaczyć, że Maciej Karwowski uzyskał wśród wszystkich sędziów najlepszy wynik podczas testu biegowego. Do tej pory para sędziowała mecze II ligi męskiej oraz żeńskiej, a także rozgrywki młodzieżowe na różnych szczeblach. – Cztery lata zajęło nam czekanie na awans. Bywało różnie, raz lepiej, raz gorzej, ale w końcu udało się i upragniony awans na zaplecze superligi stal się faktem. Serdecznie wszystkim dziękujemy za pomoc, podpowiedzi i wskazówki do lepszej pracy nad sobą – powiedzieli szczęśliwi przemyscy arbitrzy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
O fajnie, gratki :)
No chlopaki pozdro od Kaski