Reklama

Awans przemyskich sędziów

Podczas seminarium sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce w Olsztynie przemyska para sędziowska Maciej Karwowski – Mirosław Kowalski zaliczyła testy biegowe i teoretyczne, uzyskując tym samym awans na poziom I ligi.

Warto zaznaczyć, że Maciej Karwowski uzyskał wśród wszystkich sędziów najlepszy wynik podczas testu biegowego. Do tej pory para sędziowała mecze II ligi męskiej oraz żeńskiej, a także rozgrywki młodzieżowe na różnych szczeblach. – Cztery lata zajęło nam czekanie na awans. Bywało różnie, raz lepiej, raz gorzej, ale w końcu udało się i upragniony awans na zaplecze superligi stal się faktem. Serdecznie wszystkim dziękujemy za pomoc, podpowiedzi i wskazówki do lepszej pracy nad sobą – powiedzieli szczęśliwi przemyscy arbitrzy.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Cinek - niezalogowany 2016-09-16 23:30:16

    O fajnie, gratki :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kasia W - niezalogowany 2016-09-25 22:52:27

    No chlopaki pozdro od Kaski 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama