W niedzielę w Hali Sportowej w Przemyślu odbył się VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Golden Dance o puchar prezydenta miasta Przemyśla 2015, zorganizowany przez Studio Tańca Golden Dance i działające w Przemyślu Stowarzyszenie Promocji Kultury Tańca Towarzyskiego Golden Dance.
W ciągu całego dnia na parkiecie wystąpiło 198 par z całej Polski, a ich występy oceniali sędziowie z: Warszawy, Wrocławia, Lublina, Radomia i Rzeszowa. Organizatorzy podkreślali, że był to rekordowy turniej pod względem ilości zgłoszonych par.
Podajemy wyniki przemyskich par, które zakwalifikowały się do finałów [paywall]w poszczególnych kategoriach wiekowych. W kategorii 8 – 9 F II miejsce zajęli Karol Błaszczyszyn i Jagoda Sielska, III miejsce wytańczyli Michał Biały i Karolina Gaweł, a V miejsce Paweł Babiak i Aleksandra Komorek (wszyscy z Golden Dance). W kategorii 10 –11 F I miejsce zajęli Oliwiusz Szydłowski i Patrycja Rozputynska (GD), III miejsce Elwin Hamzayev i Wiktoria Markiewicz (A-Z), IV miejsce Jakub Zwoliński i Emilia Domka (GD), a V miejsce Oskar Olszański i Katarzyna Dąbek (GD). W kategorii 12 – 13 F: IV miejsce wywalczyli Kacper Miara i Antonia Łamasz. W kategorii 12 –13 E: V miejsce przypadło Maciejowi Żygale i Agacie Korpal (GD). W kategorii 12 – 13 D II miejsce zajęli Mateusz Kierkało i Weronika Kierkało (GD). Kategoria 14 – 15 E: IV miejsce wytańczyła para Jakub Niedźwiedź i Wiktoria Turczak (GD). Kategoria pow. 15 E: I miejsce zajęli Karol Wróbel i Karolina Półchłopek (A-Z). Kategoria 14 – 15 D: VII miejsce przypadło Mateuszowi Baszy i Patrycji Społowicz (GD). W kategoriach 14 – 15 B I miejsce zajęli Arkadiusz Kwaśny i Sara Kwaśny, a powyżej 15 B I miejsce wytańczyli Paweł Pogorzelec i Małgorzata Krytak (obie pary GD). Wszystkim zwycięskim parom serdecznie gratulujemy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze