Kobiety w wieku 25 – 69 lat mogą wziąć udział w akcji „Badam się, mam pewność,” która swoim zasięgiem obejmuje prawie cały powiat jarosławski.
Od 13 maja do 2 czerwca na terenie powiatu jarosławskiego będzie realizowana kampania informacyjno-edukacyjna „Badam się, mam pewność.” Kobiety w wieku 25- 59 lat mają możliwość skorzystania z bezpłatnych badań cytologicznych, a Panie w wieku 50- 69 lat z bezpłatnych badań mammograficznych. W ramach akcji zaplanowano m.in. prelekcje lekarza z Podkarpackiego Centrum Onkologii na temat profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy. Aby zarejestrować się na badanie wystarczy jedynie dowód osobisty. Więcej informacji na temat bezpłatnych badań specjalistycznych znajduje się na stronie internetowej www.onkologia.lublin.pl
Radymno: 13 maja 2015 r. godz. 9.30 - sala narad UM Radymna, ul. Lwowska 20,
Gmina Laszki: 13 maja 2015 godz.12.30 - świetlica wiejska, Wietlin 31 a,
Jarosław: 19 maja 2015 r. godz. 9.30 - sala narad UM Jarosławia, Rynek 1, II piętro,
Gmina Wiązownica: 19 maja 2015 r. godz. 12.30 - Gminne Centrum Kultury w Wiązownicy, Wiązownica 210,
Gmina Jarosław: 20 maja 2015 r. godz. 9.30 - Dom Kultury w Pełkiniach,
Gmina Radymno: 20 maja 2015 r. godz. 12.30 - sala narad Urzędu Gminy Radymno, ul. Lwowska 38,
Gmina Roźwienica: 27 maja 2015 r. godz. 11.30 - budynek starej szkoły w Roźwienicy, Roźwienica 89,
Miasto i Gmina Pruchnik: 2 czerwca 2015 r. godz. 9.30 - Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku, ul. Ks. Markiewicza 20,
Gmina Rokietnica: 2 czerwca 2015 r. godz. 12.30 - świetlica wiejska przy Urzędzie Gminy Rokietnica.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze