Reklama

Bajkowo w „jedynce”

Już za tydzień, 9 marca, w Szkole Podstawowej nr 1 w Przemyślu rusza kolejna edycja Festiwalu Bajki.

Impreza, adresowana do wychowanków przemyskich przedszkoli, co roku cieszy się dużym powodzeniem wśród najmłodszych, ściągając do szkoły tłumy maluchów. W ramach festiwalu rozstrzygnięty zostanie również konkurs plastyczny pod hasłem „Mój ulubiony bohater literacki”. Nagrodzone prace przedszkolaków będzie można oglądać w Galerii Sanowa w dniach 10 – 13 marca br.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama