Już za tydzień, 9 marca, w Szkole Podstawowej nr 1 w Przemyślu rusza kolejna edycja Festiwalu Bajki.
Impreza, adresowana do wychowanków przemyskich przedszkoli, co roku cieszy się dużym powodzeniem wśród najmłodszych, ściągając do szkoły tłumy maluchów. W ramach festiwalu rozstrzygnięty zostanie również konkurs plastyczny pod hasłem „Mój ulubiony bohater literacki”. Nagrodzone prace przedszkolaków będzie można oglądać w Galerii Sanowa w dniach 10 – 13 marca br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze