Reklama

Bardzo trudne warunki na drogach. Uważajcie! [WIDEO]

Niezwykle kapryśna pogoda sprawiła, że dzisiaj na ulicach Przemyśla, ale oczywiście nie tylko, było bardzo niebezpiecznie. Ujemna temperatura, która pojawi się w nocy w wtorku (16 stycznia br.) na środę (17 stycznia br.) może jutrzejszym rankiem zaskoczyć wielu kierowców.

Spore zadymki śnieżne połączone z promieniami słońca i błyskawicznie zmieniającą się temperaturą spowodowały na ulicach miasta spore utrudnienia. Pojawiła się bardzo niebezpieczna lodowa pokrywa, której nie sposób było ominąć. I to na najważniejszych arteriach miasta. Większość kierowców była bardzo przezorna i dostosowywała prędkość do panujących warunków. Spore problemy miały zwłaszcza ciężkie pojazdy, które nie miały szans pokonać nawet niewielkiego wzniesienia. Tak jak prezentowany na filmiku autobus przemyskiego MZK, który około godziny 15 próbował wjechać na ulicę Glazera w Przemyślu…

Mróz, który już się pojawił, sprawi, że jutro „lodowisko” na ulicach miasta, zwłaszcza we wczesnych godzinach porannych, może być podobne. Uważajcie!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama