– Na nowo wyremontowanym odcinku ulicy Sienkiewicza w Przemyślu, od strony skarpy przy Piłsudskiego pozostawiono stare barierki, które w niektórych miejscach zsunęły się w dół – zauważa nasz Czytelnik.
– Jako że dość znacznie podwyższono też poziom chodnika, teraz barierki sięgają w niektórych miejscach poziomu łydki, a powinny stanowić oparcie i zapewniać bezpieczeństwo. Estetycznie również nie wygląda to dobrze. Wydano niemało pieniędzy na remont jezdni i chodnika, ale zapomniano o... bezpieczeństwie dla dzieci. Moim zdaniem należałoby nie czekać i jak najszybciej jakoś temu zaradzić, a w przyszłości nie dopuszczać do podobnych sytuacji – komentuje przemyślanin.
Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika:

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze