Reklama

Beata Kot nowym Podkarpackim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Przemyślu

Pracująca do tej pory na samodzielnym stanowisku ds. ochrony zabytków w Wydziale Architektury i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Przemyślu Beata Kot została nowym Podkarpackim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Przemyślu.

Nominację z rąk wojewody podkarpackiej Ewy Leniart odebrała dzisiaj (13 kwietnia br.) w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. B. Kot zastąpiła na tym stanowisku odwołaną 1 kwietnia br. Grażynę Stojak. Przypuszczenia, że właśnie ona obejmie to stanowisko, potwierdziły się.
Jak już wspomnieliśmy, Beata Kot była do tej – jeśli tak można rzec – miejskim konserwatorem zabytków w Przemyślu, a także kierownikiem biura Związku Gmin Fortecznych w Przemyślu. To za jej kadencji w tej organizacji, zrzeszającej dziewięć gmin, rozpoczęła się generalna modernizacja fortów Twierdzy Przemyśl, która pochłonęła do tej pory miliony złotych, z czego znaczna część to środki unijne.
Warto dodać, że nie potwierdziły się pogłoski, że Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków zostanie przeniesiony do Rzeszowa. Pozostanie w Przemyślu.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    AK-47 - niezalogowany 2016-04-13 20:27:08

    Pani Beacie Kot serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w pracy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    narciarz woitek - niezalogowany 2016-04-13 21:02:22

    Pani Beato Gratuluje

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ujkowice się kłaniają - niezalogowany 2016-04-13 23:27:57

    No jeśli tak będzie remontować zabytki jak pod jej czujnym okiem "wyremontowano" drogi forteczne to strach się bać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości