Reklama

Beathris, Bajeranty i Jan Wojdak na tęczowym pikniku w Dubiecku

W ostatnią niedzielę września w Dubiecku miało miejsce przygotowane z wielką pompą tęczowe zakończenie lata. Nawet deszcz i nie najlepsza tego dnia pogoda nie przeszkodziły uczestnikom w dobrej zabawie.

Niedziela na Rynku w Dubiecku była gwarna, radosna i pełna atrakcji. Stało się tak za sprawą imprezy zorganizowanej z inicjatywy dyrektor Prywatnego „Tęczowego” Przedszkola  Zofii Zwolińskiej, zlokalizowanego w tej miejscowości. Impreza będąca ostatecznym pożegnaniem lata okazała się magnesem, który przyciągnął wielu spragnionych wrażeń, a brawurowo rozkręcił ją wcielający się w rolę konferansjera Damian Duczyński.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, dla przybyłych przygotowano szereg atrakcji. Maluchy z ochotą korzystały z dmuchańców i innych przygotowanych z myślą o nich propozycji, jak choćby malowanie twarzy czy wesołe animacje z Kropką (w tej roli nieoceniona Sylwia Król). I duzi, i mali korzystali z okazji przejażdżki kursującą non stop ciuchcią, podziwiając okolicę. Do wspólnej zabawy zapraszały ze sceny ekipy Studio Tańca Chillaut i Jumping Stars Team. Dawka ruchu i pozytywnej energii oraz smaczna i ciepła wojskowa grochówka rozgrzały uczestników, którzy tego dnia odczuli zapewne powiew jesiennej aury. Innych smacznych propozycji gastronomicznych też nie brakowało, przedszkole zapraszało chętnych do bufetu pełnego regionalnych przysmaków i słodkich ciast i rogalików. Na deser zaserwowano muzyczne gwiazdy. Wystąpili: znana z angażowania się w inicjatywy charytatywne w regionie Beathris, Jan Wojdak z zespołu Wawele, który ma do naszego regionu wielki sentyment i Bajeranty z Zakopanego.

Reklama

– Cieszymy się, że frekwencja dopisała, mimo niesprzyjającej nam tego dnia pogody. Wspólnie bawili się z nami mieszkańcy Dubiecka i okolic oraz oczywiście nasza przedszkolna społeczność – mówi Z. Zwolińska. – Ponieważ dostaliśmy od władz Dubiecka klucze do bram miasta, czuliśmy się zobowiązani do tego, by zaznaczyć swoją obecność w miejscowości i wnieść coś pozytywnego w życie mieszkańców. Myślę, że to nam się udało – podsumowuje.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama