Reklama

Będą bić rekord w czytaniu

24/08/2015 14:57

28 bm. sala ślubów kamienicy Gruszewiczów w Jarosławiu zamieni się w czytelnię publikacji Wydawnictwa Literackiego „Białe Pióro”. Wszystko za sprawą Maratonu Czytania połączonego z biciem rekordu Polski – inicjatywy Alicji Zając, prezes Jarosławskiej Fundacji „Pomocna Dłoń”.

Któż z nas nie słyszał o rekordach Guinnessa? Któż nie myślał chociażby raz w życiu, że mógłby któryś pobić? Dziś mamy szansę! Dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Zakończmy wakacje biciem rekordu w czytaniu na głos! – zachęca Alicja Zając, prezes Jarosławskiej Fundacji „Pomocna Dłoń" oraz inicjatorka Maratonu Czytania. Wydarzeniu patronuje burmistrz miasta.

Zapisy prowadzi Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Fredry – tel. 16 621 55 77, 696 475 057.

Na każdego uczestnika czekają upominki, m.in. pamiątkowe pieczątki, które będą stawiane na książkach – fantach; akcesoria szkolne dla najmłodszych i wiele innych niespodzianek.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama