185 instalacji fotowoltaicznych, 19 pieców i 32 pompy ciepła zostanie zamontowanych w gminie Lubaczów dzięki dofinansowaniu samorządu województwa podkarpackiego w rozwój odnawialnych źródeł energii.
Gmina Lubaczów realizuje projekt wspólnie z gminami: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Horyniec-Zdrój, Narol, Nowa Dęba i miasto Lubaczów. Projekt obejmuje montaż 936 instalacji fotowoltaicznych, 45 kotłów na biomasę oraz 135 powietrznych pompy ciepła na terenie partnerskich gmin u mieszkańców, którzy złożyli wcześniej deklaracje udziału w projekcie. Całkowita wartość zadania to 15 mln 800 tys. 871 zł. Dofinansowanie z Unii Europejskiej wynosi: 9 mln 999 tys. 797 zł. Zgodnie z harmonogramem prace instalacyjne mają się zakończyć do 30 września 2018 r.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tylko w Przemyślu nie można zastosować odnawialne źródła energii bo pracownicy UM Przemyśl nie potrafią opracować wniosek o dofinansowanie z Unii Europejskiej . Trzeba podpisać umowę z UM Lubaczów to oni opracują odpowiedni wniosek !
Dlaczego się nie mówi gdzie jest w tym haczyk.?
Niehaczyk ale hak zobaczą jak przyjdzie im płacić.
W Przemyślu zrobili dobrą reklamę, zachęcali, przekonywali i co ? Pozbierali po 300zł za audyty a projekt przepadł... I ani fotowoltaiki ani zwrotu pieniędzy... porażka!!
Tylko w Przemyślu nie można zastosować odnawialne źródła energii bo pracownicy UM Przemyśl nie potrafią opracować wniosek o dofinansowanie z Unii Europejskiej . Trzeba podpisać umowę z UM Lubaczów to oni opracują odpowiedni wniosek !
Dlaczego się nie mówi gdzie jest w tym haczyk.?
Niehaczyk ale hak zobaczą jak przyjdzie im płacić.