Reklama

Będą montować odnawialne źródła energii

07/11/2017 14:00

185 instalacji fotowoltaicznych, 19 pieców i 32 pompy ciepła zostanie zamontowanych w gminie Lubaczów dzięki dofinansowaniu samorządu województwa podkarpackiego w rozwój odnawialnych źródeł energii.

Gmina Lubaczów realizuje projekt wspólnie z gminami: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Horyniec-Zdrój, Narol, Nowa Dęba i miasto Lubaczów. Projekt obejmuje montaż 936 instalacji fotowoltaicznych, 45 kotłów na biomasę oraz 135 powietrznych pompy ciepła na terenie partnerskich gmin u mieszkańców, którzy złożyli wcześniej deklaracje udziału w projekcie. Całkowita wartość zadania to 15 mln 800 tys. 871 zł. Dofinansowanie z Unii Europejskiej wynosi: 9 mln 999 tys. 797 zł. Zgodnie z harmonogramem prace instalacyjne mają się zakończyć do 30 września 2018 r.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2017-11-07 15:28:57

    Tylko w Przemyślu nie można zastosować odnawialne źródła energii bo pracownicy UM Przemyśl nie potrafią opracować wniosek o dofinansowanie z Unii Europejskiej . Trzeba podpisać umowę z UM Lubaczów to oni opracują odpowiedni wniosek !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rt - niezalogowany 2017-11-07 17:26:49

    Dlaczego  się nie mówi  gdzie jest  w tym haczyk.?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mirek - niezalogowany 2017-11-07 21:01:06

    Niehaczyk ale hak zobaczą jak przyjdzie im płacić.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama