Reklama

Będą podwyżki dla urzędników

05/02/2015 10:05

Znamy zarys budżetu, którym będzie dysponować w 2015 roku przeworskie starostwo. Wiadomo już, że będzie raczej skromnie, ale – zdaniem starosty – poprawnie.

Podczas ostatniej powiatowej sesji budżetowej radny Dariusz Łapa podkreślił, iż budżet powiatu jest niewystarczający, a wiele uwzględnionych w nim zadań niedowartościowanych. Starosta Zbigniew Kiszka ripostował, używając stwierdzenia, że nie jest on może idealny, ale z pewnością poprawny. Dodał, że w bieżącym roku aż 2,5 mln zł musi trafić na rzecz domów dziecka i placówek wychowawczych. 

– W 2015 nie planujemy natomiast żadnych kredytów – stwierdził starosta Zbigniew Kiszka. Zaznaczył również, iż ważnym aspektem jest według niego przyznanie urzędnikom starostwa podwyżek, gdyż są oni niedoceniani. Nie wiadomo jednak, od kiedy miałyby obowiązywać i ile zechce dołożyć poszczególnym pracownikom starostwa. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2015-02-07 09:12:54

    a jak się ma ZNTK?,a Przeworsk długów już nie ma?,podobno było parę milionów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama