Reklama

Będą zbierać krew. Wszystkie panie mile widziane

15 marca, a więc tydzień po Dniu Kobiet, w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju rusza kolejna odsłona akcji Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”, organizowana wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i ekipą terenową z Tomaszowa Lubelskiego oraz gminą Horyniec-Zdrój.

– Zapraszamy na kolejną akcję zbiórki krwi. Szczególne zaproszenie kierujemy do pań, już teraz życząc im wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! – zachęca do udziału w inicjatywie prezes stowarzyszenia Janusz Rawski. Swoje święto przedstawicielki płci pięknej będą mogły zatem uczcić, dzieląc się cząstką siebie z innymi. Również panowie nie powinni pozostawać obojętni na apel organizatorów. Będzie okazja, by – oprócz kwiatów, życzeń i uśmiechu – podarować coś jeszcze.

Chętni do oddania krwi mogą się zgłaszać do horynieckiej świetlicy w godzinach od 9.00 do 12.00. Organizatorzy akcji liczą, że frekwencja, jak zawsze, dopisze. Bliższe informacje na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 690-13-13-17 i 665 990 732 oraz pod adresem e-mailowym shdk.ratownik@gmail.com.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    olłejs - niezalogowany 2020-02-26 14:42:26

    Ja pierdziu - co za tytuł ....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama