15 marca, a więc tydzień po Dniu Kobiet, w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju rusza kolejna odsłona akcji Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”, organizowana wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i ekipą terenową z Tomaszowa Lubelskiego oraz gminą Horyniec-Zdrój.
– Zapraszamy na kolejną akcję zbiórki krwi. Szczególne zaproszenie kierujemy do pań, już teraz życząc im wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! – zachęca do udziału w inicjatywie prezes stowarzyszenia Janusz Rawski. Swoje święto przedstawicielki płci pięknej będą mogły zatem uczcić, dzieląc się cząstką siebie z innymi. Również panowie nie powinni pozostawać obojętni na apel organizatorów. Będzie okazja, by – oprócz kwiatów, życzeń i uśmiechu – podarować coś jeszcze.
Chętni do oddania krwi mogą się zgłaszać do horynieckiej świetlicy w godzinach od 9.00 do 12.00. Organizatorzy akcji liczą, że frekwencja, jak zawsze, dopisze. Bliższe informacje na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 690-13-13-17 i 665 990 732 oraz pod adresem e-mailowym shdk.ratownik@gmail.com.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ja pierdziu - co za tytuł ....