W Huwnikach w gminie Fredropol powstanie nowa sala gimnastyczna. Całkowity koszt jej budowy to 1 789 886 złotych.
W kwietniu Sejmik Województwa Podkarpackiego podjął uchwałę o przyznaniu na ten cel 800 tysięcy zł w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego. Decyzją Zarządu Województwa Podkarpackiego z 21 czerwca br. gmina otrzyma dodatkowe 980 754 zł dofinansowania na ten projekt z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. W jego ramach zostanie dobudowana sala gimnastyczna do budynku gimnazjum w Huwnikach. Ponadto pracownie matematyczno-przyrodnicze zyskają wyposażenie w postaci sprzętu ICT oraz materiałów dydaktycznych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gimnazja do likwidacji a oni halę będą budować.
Rioc chciałbyś żeby Twoje dzieci całe życie na korytarzu cwiczyly? MB
Zadupie to Przemyśl. Wszędzie poza miastem coś się buduje dla ludzi.
A gdzie obiecane przez w kampanii przez Wójta Gminy Wiejskiej Przemyśl sale gimnastyczne w Ostrowie, Lętowni i innych wioskach. Obiecywać też trzeba umieć, rozliczymy!!
Na to będziemy musieli jeszcze poczekać. Zapewne na święty Nigdy...
Gimnazja do likwidacji a oni halę będą budować.
Rioc chciałbyś żeby Twoje dzieci całe życie na korytarzu cwiczyly? MB
na takim zadupiu ?