Reklama

Będzie nowa sala gimnastyczna

19/07/2016 09:27

W Huwnikach w gminie Fredropol powstanie nowa sala gimnastyczna. Całkowity koszt jej budowy to 1 789 886 złotych.

W kwietniu Sejmik Województwa Podkarpackiego podjął uchwałę o przyznaniu na ten cel 800 tysięcy zł w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego. Decyzją Zarządu Województwa Podkarpackiego z 21 czerwca br. gmina otrzyma dodatkowe 980 754 zł dofinansowania na ten projekt z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. W jego ramach zostanie dobudowana  sala gimnastyczna do budynku gimnazjum w Huwnikach. Ponadto pracownie matematyczno-przyrodnicze zyskają wyposażenie w postaci sprzętu ICT oraz materiałów dydaktycznych.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rioc - niezalogowany 2016-07-19 09:43:36

    Gimnazja do likwidacji a oni halę będą budować.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2016-07-19 10:22:50

    Rioc chciałbyś żeby Twoje dzieci całe   życie na korytarzu cwiczyly? MB 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2016-07-19 16:59:41

    na takim zadupiu ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości