W związku z przypadającym w bieżącym miesiącu Dniem Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie odbyła się skromna uroczystość, której celem było uhonorowanie zasług i pracy nauczycieli placówek oświatowych i wychowawczych, prowadzonych przez powiat lubaczowski. Nagrody odebrało w sumie 8 osób.
Organizowana co roku o tej porze uroczystość jest też naturalnie okazją do dyskusji o oświacie, sukcesach poszczególnych placówek, ale też ich bieżących, najpilniejszych potrzebach. Tak było i tym razem.
Na spotkanie w sali narad lubaczowskiego starostwa przybyli:
Małgorzata Jachyra-Mazepa – dyrektor Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie, Renata Sieradzka- Koperczak – wicedyrektor[paywall] ds. dydaktycznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zespole Placówek w Lubaczowie, Barbara Kurek oraz Janusz Ruper – wicedyrektorzy Zespołu Szkół w Lubaczowie, Marta Kozłowska – nauczycielka Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie, Alicja Romanowska-Sopel –nauczyciel logopeda Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie oraz Elżbieta Sopel i Anna Wrona – nauczycielki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zespole Placówek w Lubaczowie.
Zorganizowano je celem uhonorowania zaproszonych belfrów i dyrektorów szkół nagrodami za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej.
Wyróżnieni w ten sposób przedstawiciele oświaty odebrali dyplomy z rąk starosty lubaczowskiego Zenona Swatka oraz naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Lubaczowie Mariusza Pieroga.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze