Reklama

Bez barier?

04/09/2016 14:03

– Myślę, że po raz kolejny należy podnieść na łamach prasy temat wind dla niepełnosprawnych na przemyskim dworcu kolejowym. Co z tego, że są sprawne, skoro nie ma ich kto obsłużyć. Byłem świadkiem sytuacji, kiedy mężczyzna chciał z korzystać z tego udogodnienia. Niestety okazało się, że ochrona obiektu nie jest od takich zadań i trzeba było szukać kogoś, kto za obsługę windy odpowiada. A to dla osoby nie w pełni sprawnej stanowi już duże wyzwanie. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby po prostu umieszczenie przy windach dokładnej instrukcji użytkowania, by osoba na wózku czy mająca kłopot z poruszaniem się w dowolnym momencie, bez zbędnych ceregieli i poszukiwań osoby nadzorującej przewóz, mogła z takiej możliwości skorzystać.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama