Reklama

"Bezpieczny senior". Warto się wybrać

10/11/2015 14:30

Prezydent Przemyśla oraz Przemyska Rada Seniorów zapraszają na otwarte spotkanie pod hasłem „Bezpieczny Senior”, które będzie poświęcone bezpieczeństwu osób starszych. Początek 12 bm. o godz. 11 w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej.

Podczas spotkania Krzysztof Drabik, miejski rzecznik konsumentów przybliży zagadnienia związane z ochroną praw konsumenckich, natomiast funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu omówią jak skutecznie unikać niebezpiecznych sytuacji wraz z praktycznym pokazem.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama