Prezydent Przemyśla oraz Przemyska Rada Seniorów zapraszają na otwarte spotkanie pod hasłem „Bezpieczny Senior”, które będzie poświęcone bezpieczeństwu osób starszych. Początek 12 bm. o godz. 11 w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej.
Podczas spotkania Krzysztof Drabik, miejski rzecznik konsumentów przybliży zagadnienia związane z ochroną praw konsumenckich, natomiast funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu omówią jak skutecznie unikać niebezpiecznych sytuacji wraz z praktycznym pokazem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze