– Zdecydowanie opłaciło się wstać tak wcześnie rano. Nie biegamy regularnie, ale w miarę możliwości i czasu wolnego. W końcu samemu ciężko jest się zmotywować, a w tak licznej grupie jest raźniej i weselej – komentowały Kinga Kopańska i Karolina Cisek, które jako jedne z pierwszych dobiegły na metę Jarosławskiej Piony.
12 lipca minął rok od inauguracji Jarosławskiej Piony – biegu na dystansie 5 km, odbywającego się w Parku Miejskim w Jarosławiu.
– Może dołączyć do nas każdy, nie ma opłat, nie ma nagród. Spotykamy się w każdą sobotę o godzinie 9 w Parku Miejskim. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i startujące w zawodach. Wiek również nie gra roli. Wystarczy się zarejestrować na stronie internetowej www.piona.tk. Nasz kolega stworzył program, dzięki któremu każdy uczestnik ma mierzony czas i może śledzić historię i statystyki swoich biegów. Większość trasy biegnie w cieniu drzew, więc niestraszny nam upał – twierdzi Jacek Maślanka.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kinga przybiegła 28 na 29 startujących,a Karolina 18.Rzeczywiście jedne z pierwszych. Bieg wygrali:Marta Oronowicz oraz Maciej Tomaszewski.
Kinga przybiegła 28 na 29 startujących,a Karolina 18.Rzeczywiście jedne z pierwszych. Bieg wygrali:Marta Oronowicz oraz Maciej Tomaszewski.