Reklama

Biegają w każdy weekend – 50. edycja Jarosławskiej Piony

14/07/2015 20:00

– Zdecydowanie opłaciło się wstać tak wcześnie rano. Nie biegamy regularnie, ale w miarę możliwości i czasu wolnego. W końcu samemu ciężko jest się zmotywować, a w tak licznej grupie jest raźniej i weselej – komentowały Kinga Kopańska i Karolina Cisek, które jako jedne z pierwszych dobiegły na metę Jarosławskiej Piony.

12 lipca minął rok od inauguracji Jarosławskiej Piony – biegu na dystansie 5 km, odbywającego się w Parku Miejskim w Jarosławiu. 


fot.Izabela Plęs

– Może dołączyć do nas każdy, nie ma opłat, nie ma nagród. Spotykamy się w każdą sobotę o godzinie 9 w Parku Miejskim. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i startujące w zawodach. Wiek również nie gra roli. Wystarczy się zarejestrować na stronie internetowej www.piona.tk. Nasz kolega stworzył program, dzięki któremu każdy uczestnik ma mierzony czas i może śledzić historię i statystyki swoich biegów. Większość trasy biegnie w cieniu drzew, więc niestraszny nam upał – twierdzi Jacek Maślanka.

Reklama


fot.Izabela PlęsW minionym roku odbyło się już 50 edycji imprezy, to znaczy, że praktycznie w każdy weekend można trenować w gronie pasjonatów biegów. W niedzielę, aby uczcić rok wspólnego biegania, zorganizowano po zawodach piknik. W końcu uczestnicy mają co świętować. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    niko - niezalogowany 2015-07-18 16:22:23

    Kinga przybiegła 28 na 29 startujących,a Karolina 18.Rzeczywiście jedne z pierwszych. Bieg wygrali:Marta Oronowicz oraz Maciej Tomaszewski.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości