Reklama

W Birczy biegali dla zdrowia i lepszego samopoczucia

Cele, jakie przyświecały uczestnikom 8. już edycji Birczańskiego Biegu po Zdrowie, nie sprowadzały się wyłącznie do zdobycia medalu i zostawienia w tyle pozostałych biegaczy. W tej imprezie chodzi też o integrację i dobrą zabawę!

Za nami kolejna odsłona birczańskiej imprezy biegowej organizowanej przez Stowarzyszenie „Sportowy Duch” w Birczy, która co roku gromadzi miłośników tego typu aktywności. Przed godziną trzynastą na swój dystans wyruszyli biegacze pogrupowani w kategorie wiekowe. Biegały dzieci i nastolatkowie, do rywalizacji stanęły też osoby niepełnosprawne. Po godzinie 16 wystartowali startujący w 5-kilometrowym biegu w kategorii „Open” i „Nordic Walking”. Duch sportowej rywalizacji udzielił się i młodszym, i starszym biegaczom. Nie chodziło wyłącznie o laury, ale też o własne sportowe ambicje i pokonywanie prywatnych rekordów. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy, a laureaci biegu głównego „Open” i „Nordic Walking” dodatkowo nagrody finansowe. Nie zabrakło też dodatkowych atrakcji w postaci...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 55% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/06/2024 13:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama