Krótkie nagranie z drugiego dnia imprezy.
Pierwsza tzw. Downhill rozgrywana była na przemyskim stoku. Zawodnicy mieli do pokonania trudną, pełną skoczni, wybojów i przeszkód trasę. Tu liczył się czas – rowerzysta, któremu udało się pokonać tor najszybciej cieszył się ze zwycięstwa.
Popołudniu uwaga wszystkich przeniosła się na rynek. Odbyły się tu zawody Dirt FMB World Tour, które jak co roku zgromadziły najliczniejszą publikę. Akrobacje wykonywane przez zawodników nagradzane były za każdym razem oklaskami oraz okrzykami zdumienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Super