Reklama

Bili ogólnopolski rekord jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej [ZDJĘCIA]

16 października br., w samo południe, uczniowie szkół w całej Polsce brali udział w akcji bicia ogólnopolskiego rekordu Guinnessa w resuscytacji krążeniowo-oddechowej, prowadzonej jednocześnie przez jak największą liczbę osób. W przedsięwzięcie włączyły się także placówki z naszego regionu.


fot.Aleksandra Białoń
Pod okiem nauczycielki Małgorzaty Stec uczniowie Szkoły Podstawowej w Siedliskach w akcji resuscytacji krążeniowo-oddechowej wzięli udział już po raz piąty.


fot.Aleksandra Białoń
...i szkoły podstawowej nr 4.


fot.Aleksandra Białoń
W SP 11 także przyłączono się do tej ważnej inicjatywy.

W inicjatywie ustanowienia ogólnopolskiego rekordu brały  także udział trzy przemyskie podstawówki – SP 4, 11 i 15. Łącznie ponad 500 uczniów. Koordynatorem wydarzenia w nadsańskim mieście był Paweł Haliniak.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama