16 października br., w samo południe, uczniowie szkół w całej Polsce brali udział w akcji bicia ogólnopolskiego rekordu Guinnessa w resuscytacji krążeniowo-oddechowej, prowadzonej jednocześnie przez jak największą liczbę osób. W przedsięwzięcie włączyły się także placówki z naszego regionu.

fot.Aleksandra Białoń
Pod okiem nauczycielki Małgorzaty Stec uczniowie Szkoły Podstawowej w Siedliskach w akcji resuscytacji krążeniowo-oddechowej wzięli udział już po raz piąty.

fot.Aleksandra Białoń
...i szkoły podstawowej nr 4.

fot.Aleksandra Białoń
W SP 11 także przyłączono się do tej ważnej inicjatywy.
W inicjatywie ustanowienia ogólnopolskiego rekordu brały także udział trzy przemyskie podstawówki – SP 4, 11 i 15. Łącznie ponad 500 uczniów. Koordynatorem wydarzenia w nadsańskim mieście był Paweł Haliniak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze