– Przemyślanie to wspaniali ludzie, którzy mają wielkie serca – podkreśla rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Marek Janowski.
Rzecznik po otrzymaniu informacji, że Przemyśl nie dysponuje lokalami przeznaczonymi na kwarantannę dla personelu medycznego i służb mundurowych, wystosował do mieszkańców apel. Odzew przerósł jego oczekiwania: – Jesteśmy wzruszeni i wdzięczni – zaznacza.
– Małgorzata Chomycz-Śmigielska, kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności w Starostwie Powiatowym w Przemyślu w porozumieniu z wójtem gminy Stubno Ryszardem Adamskim, zadeklarowała 7 pokoi w Stubnie
– kolejne pomieszczenia wyznaczył ks. abp Adam Szal, metropolita przemyski, za pośrednictwem Caritas i w ramach akcji #wdzięcznimedykom
– wójt gminy Dubiecko Jacek Grzegorzak zadeklarował miejsca w Słonnem
– bezpłatnie udostępniono 3 prywatne mieszkania w Przemyślu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.zostanwege.pl
CHCESZ WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ W CZASIE KORONAWIRUSA? NIE JEDZ MIĘSA - GREEN-NEWS.PL
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.zostanwege.pl
CHCESZ WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ W CZASIE KORONAWIRUSA? NIE JEDZ MIĘSA - GREEN-NEWS.PL