Reklama

Bobry dokuczają mieszkańcom Lubaczowa

29/03/2015 14:54

Podjęte nie tak dawno zabiegi związane z odnowieniem populacji bobrów przerosły oczekiwania i te zwierzęta stają się przyczyną coraz większych szkód.

Dokuczają się już nie tylko na obszarach słabiej zaludnionych, ale stają się kłopotliwe nawet w pobliżu miast.

Do lubaczowskiego urzędu miasta zwraca się coraz więcej mieszkańców z informacjami o szkodach wyrządzonych przez bobry. Burmistrz Lubaczowa informuje, że należy je zgłaszać osobiście w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie. Podczas ich szacowania trzeba przedłożyć dokumenty potwierdzające własność działki, na której bobry dokonały szkód. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości