Około 75 minut potrzebowały siatkarki I-ligowej San-Pajdy Jarosław, aby odesłać z kwitkiem zespół GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca w inauguracyjnym meczu sezonu 2022 – 2022.
Jarosławianki w okresie przygotowawczym prezentowały się wybornie. Rozegrały 12 meczów, z czego aż 11 wygrały! Kibice mieli nadzieję, że ten imponujący bilans zawodniczki przełożą na spotkania o mistrzowskie punkty. I się nie pomylili.
Była to czwarta z rzędu domowa inauguracja kolejnego sezonu w I lidze. Każdy z pojedynków podopieczne Piotra Pajda rozstrzygały na swoją korzyść. Nie inaczej było w sobotnie (1 października) wczesne popołudnie w hali MOSiR przy ul. Sikorskiego w Jarosławiu. Ekipa GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca mnie miała za wiele, by nie powiedzieć: nic, do powiedzenia.
Tylko początkowe fazy trzech rozegranych setów były w miarę wyrównane. Potem uwidaczniała się przewaga dobrze przygotowanych do sezonu jarosławianek, które sumiennie budowały przewagi i bez większych problemów rozstrzygały kolejne partie na swoją korzyść.
„Przebieg dzisiejszego meczu jak i postawa całej ekipy niech będzie dobrym prognostykiem na cały nadchodzący sezon!” – można m.in. przeczytać na facebookowym profilu jarosławskiego zespołu. Można się pod tym podpisać obiema rękami!
San-Pajda Jarosław – GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca 3:0 (25:19, 25:22, 25:20)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze