Reklama

Bombowa inauguracja „Biszkoptowej Armii”

Około 75 minut potrzebowały siatkarki I-ligowej San-Pajdy Jarosław, aby odesłać z kwitkiem zespół GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca w inauguracyjnym meczu sezonu 2022 – 2022.

Jarosławianki w okresie przygotowawczym prezentowały się wybornie. Rozegrały 12 meczów, z czego aż 11 wygrały! Kibice mieli nadzieję, że ten imponujący bilans zawodniczki przełożą na spotkania o mistrzowskie punkty. I się nie pomylili.

Była to czwarta z rzędu domowa inauguracja kolejnego sezonu w I lidze. Każdy z pojedynków podopieczne Piotra Pajda rozstrzygały na swoją korzyść. Nie inaczej było w sobotnie (1 października) wczesne popołudnie w hali MOSiR przy ul. Sikorskiego w Jarosławiu. Ekipa GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca mnie miała za wiele, by nie powiedzieć: nic, do powiedzenia.  

Reklama

Tylko początkowe fazy trzech rozegranych setów były w miarę wyrównane. Potem uwidaczniała się przewaga dobrze przygotowanych do sezonu jarosławianek, które sumiennie budowały przewagi i bez większych problemów rozstrzygały kolejne partie na swoją korzyść.

„Przebieg dzisiejszego meczu jak i postawa całej ekipy niech będzie dobrym prognostykiem na cały nadchodzący sezon!” – można m.in. przeczytać na facebookowym profilu jarosławskiego zespołu. Można się pod tym podpisać obiema rękami!

 

 

San-Pajda Jarosław – GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca 3:0 (25:19, 25:22, 25:20)


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama