Tysiące osób przeszło dziś ulicami Przemyśla w procesji Bożego Ciała. W tym roku trasa wiodła z kościoła księży salezjanów do bazyliki archikatedralnej.
Ołtarze znajdowały się przy kościele pw. Świętej Trójcy, w Rynku, przy archikatedrze greckokatolickiej i bazylice archikatedralnej rzymskokatolickiej. Mszę św., której przewodniczył abp Adam Szal, koncelebrowali również: abp senior Józef Michalik, bp pomocniczy Stanisław Jamrozek i greckokatolicki metropolita przemysko-warszawski abp Eugeniusz Popowicz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe kto sprzątał ten syf z ulic ?
Ciekawe kto sprzątał ten syf z ulic ?