Tradycyjna procesja Bożego Ciała przeszła dziś ulicami Przemyśla. Uczestniczyło w niej kilka tysięcy osób.
Procesja rozpoczęła się mszą św. przy archikatedrze obrządku rzymskokatolickiego. Następnie wyruszono w pochodzie do czterech ołtarzy. Pierwszy znajdował się przy archikatedrze greckokatolickiej, gdzie modlitwie przewodniczył w języku ukraińskim abp Jan Martyniak. Drugi zlokalizowano w Rynku. Tam bp Adam Szal wygłosił kazanie. Następnie uczestnicy udali się przez Most Orląt Przemyskich na zasańską część miasta. Tutaj ołtarze usytuowano przy kościele Świętej trójcy i św. Józefa – księży salezjanów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.By klerykalna zawiść trwać mogła jeszcze, nakazano, by to dziecięce dłonie okaleczały rośliny piękne
Dzisiaj rośliny, a jutro po bezkarności czynu o krok dalej się posuną
By klerykalna zawiść trwać mogła jeszcze, nakazano, by to dziecięce dłonie okaleczały rośliny piękne
A twoja zawisc to jaka jest ? :-)
lol