Reklama

Boże Ciało w Przemyślu [GALERIA]

04/06/2015 15:29

Tradycyjna procesja Bożego Ciała przeszła dziś ulicami Przemyśla. Uczestniczyło w niej kilka tysięcy osób.

Procesja rozpoczęła się mszą św. przy archikatedrze obrządku rzymskokatolickiego. Następnie wyruszono w pochodzie do czterech ołtarzy. Pierwszy znajdował się przy archikatedrze greckokatolickiej, gdzie modlitwie przewodniczył w języku ukraińskim abp Jan Martyniak. Drugi zlokalizowano w Rynku. Tam bp Adam Szal wygłosił kazanie. Następnie uczestnicy udali się przez Most Orląt Przemyskich na zasańską część miasta. Tutaj ołtarze usytuowano przy kościele Świętej trójcy i św. Józefa – księży salezjanów.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2015-06-04 17:09:32

    By klerykalna zawiść trwać mogła jeszcze, nakazano, by to dziecięce dłonie okaleczały rośliny piękne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hohoho - niezalogowany 2015-06-04 18:01:29

    A twoja zawisc to jaka jest ? :-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lolololoololololololol - niezalogowany 2015-06-04 18:35:01

    lol

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości