Reklama

Bracia Golec i orkiestrowa ekipa dali z siebie wszystko

16/08/2016 12:30

W pierwszą niedzielę sierpnia w Villi Bolestraszyce odbył się II Koncert Charytatywny „Wznieś serce nad zło” na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Na wspomniany cel organizatorom udało się zebrać 4964,17 zł.

Impreza rozpoczęła się występem zespołu Rivers. Kolejno na scenie pojawiali się tancerze ze szkoły Tańca A-Z pod opieką Aleksandry Sołgi, dzieci w strojach krakowskich, nie zabrakło ciekawych występów z[paywall] nutką humoru w wykonaniu zespołu wokalnego działającego przy Klubie Garnizonowym 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu.

Organizator zapewnił też mnóstwo trakcji dla najmłodszych, między innymi dmuchane zjeżdżalnie, kramy z drobiazgami oraz pokazy sprzętów służbowych będących na wyposażeniu straży pożarnej, policji oraz pogotowia ratunkowego. O godzinie 20 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Golec uOrkiestra. Następną atrakcją był pokaz sztucznych ogni. Po zakończonym występie na scenie pojawił się zespół Axel, który swoją muzyką bawiłpubliczność do białego rana. 


Zespół Golec uOrkiestra w Bolestraszycach.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mój nick - niezalogowany 2016-08-17 10:34:34

    Znacznie lepsze niż banderowski Enej na "KRESOWEJ KRAINIE"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama