– Moim zdaniem na styku ulicy Andrzeja Boboli i Konopnickiej ewidentnie powinien być znak drogowy, informujący o zakazie wjazdu ciężkich samochodów. Przez jego brak często dochodzi do sytuacji, że w ulicę Konopnicką wjeżdżają tiry, kierujące się w stronę cerkwi, a że na zakręcie, który mają do pokonania, jest zbyt wąsko, ich kierowcy zmuszeni są wycofywać. Cofanie takiego auta na odcinku między A. Boboli a zakrętem stwarza duże niebezpieczeństwo dla pieszych. Należałoby coś w tej sprawie zrobić, żeby nie doszło do nieszczęścia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.gdzie jest obiecana wiata na przystanku przy ul wegierskiej obiecanki cacanki
gdzie jest obiecana wiata na przystanku przy ul wegierskiej obiecanki cacanki