– Wakacje dawno za nami, ale pozostał pewien niedosyt. Odnoszę wrażenie, że w Lubaczowie mało myśli się o młodzieży, która nie znajdzie w tym miasteczku zbyt wielu propozycji dla siebie. Organizuje się szkolenia, spotkania czy imprezy taneczne dla seniorów, a o młodych jakoś zupełnie się zapomina. Nie można wybrać się do kina czy jakiegoś miejsca typu kręgielnia, by spędzić tam czas z rówieśnikami, bo takich okazji w Lubaczowie obecnie nie ma. Młodym pozostaje siedzenie na Rynku i w okolicznych knajpkach. Trochę to smutne, że brakuje oferty dla młodzieży, która ma być przecież przyszłością tego miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze