Reklama

Brawo Granica! Faworyci – Sokół i Piast nie zawiedli

Z pięciu naszych drużyn inauguracja sezonu 2017 – 2018 (11 – 12 sierpnia br.) była udana dla czterech.

Tradycyjnie, jak co sezon, wciry na początek dostała Polonia Przemyśl, która poległa w Wiązownicy w tak frajerskich okolicznościach, że aż głowa boli.

Najcenniejszą zdobycz zanotował z całą pewnością absolutny żółtodziób w tej klasie rozgrywkowej, czyli Granica Stubno. Podopieczni grającego trenera Mariusza Błaszczyka pokonali nie byle kogo, bo Wisłoka Wiśniową, grając od początku z niesłychaną ambicją i wolą walki. Wygrali 1:0 (0:0) po bramce w 82. min Damiana Poszpura.

Bardzo pewny triumf odniósł jeden z faworytów rozgrywek, czyli Piast Tuczempy. Podopieczni Marka Strawy zwyciężyli 2:0 (1:0), a dwie bramki zdobył Kamil Aab (17. i 73. min).

Reklama

Drugi aspirant do co najmniej podium na koniec z naszego regionu, czyli Sokół Sieniawa musiał sporo namęczyć się z Wisłoką Dębica. Po trafieniu już w 3. min Patryka Kapuścińskiego zespół prowadzony przez Marcina Wołowca wygrał 1:0 (1:0).

KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Halejcio 32. min, 1:1 Piątek 70. min, 2:1 Rop 88. min (karny).
Wiązownica: Michałowicz – Dziedzic, Sokołenko, Świst, Bartnik (68. Kubas) – Michalik, Halejcio, Fedor (73. Gwóźdź), Soczek (82. Pawlak) – Daniel, Rop (90. Gałas).
Polonia: Cisek – Solarz, Kuźniar, Sobol, Kocój – Głuszko, Worobiej, Kazek, Szpakowski – Wanat (84. Sedlaczek), Piątek.
Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski). Żółte kartki: Halejcio, Gwóźdź oraz Głuszko i Kocój. Widzów: 100.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama