Z pięciu naszych drużyn inauguracja sezonu 2017 – 2018 (11 – 12 sierpnia br.) była udana dla czterech.
Tradycyjnie, jak co sezon, wciry na początek dostała Polonia Przemyśl, która poległa w Wiązownicy w tak frajerskich okolicznościach, że aż głowa boli.
Najcenniejszą zdobycz zanotował z całą pewnością absolutny żółtodziób w tej klasie rozgrywkowej, czyli Granica Stubno. Podopieczni grającego trenera Mariusza Błaszczyka pokonali nie byle kogo, bo Wisłoka Wiśniową, grając od początku z niesłychaną ambicją i wolą walki. Wygrali 1:0 (0:0) po bramce w 82. min Damiana Poszpura.
Bardzo pewny triumf odniósł jeden z faworytów rozgrywek, czyli Piast Tuczempy. Podopieczni Marka Strawy zwyciężyli 2:0 (1:0), a dwie bramki zdobył Kamil Aab (17. i 73. min).
Drugi aspirant do co najmniej podium na koniec z naszego regionu, czyli Sokół Sieniawa musiał sporo namęczyć się z Wisłoką Dębica. Po trafieniu już w 3. min Patryka Kapuścińskiego zespół prowadzony przez Marcina Wołowca wygrał 1:0 (1:0).
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Halejcio 32. min, 1:1 Piątek 70. min, 2:1 Rop 88. min (karny).
Wiązownica: Michałowicz – Dziedzic, Sokołenko, Świst, Bartnik (68. Kubas) – Michalik, Halejcio, Fedor (73. Gwóźdź), Soczek (82. Pawlak) – Daniel, Rop (90. Gałas).
Polonia: Cisek – Solarz, Kuźniar, Sobol, Kocój – Głuszko, Worobiej, Kazek, Szpakowski – Wanat (84. Sedlaczek), Piątek.
Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski). Żółte kartki: Halejcio, Gwóźdź oraz Głuszko i Kocój. Widzów: 100.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze