Do odprawy granicznej na wyjazd z Polski stawiła się 27-letnia kobieta podająca się za obywatelkę Bułgarii.
W trakcie prowadzonej kontroli paszportu funkcjonariusze SG zauważyli pewne nieprawidłowości. Kobieta, oprócz paszportu okazała także bułgarski dowód osobisty i prawo jazdy. Po dokładnej kontroli okazało się, że wszystkie przedstawione dokumenty były fałszywe. Wyszło również na jaw, że kobieta w bagażach ma autentyczne wietnamskie dokumenty. Wtedy przyznała, że bułgarskie „fałszywki” kupiła od obywatela Wietnamu. Dokumenty te miały jej ułatwić podróżowanie po Europie. Zgodnie z procedurą obywatelka Wietnamu dobrowolnie poddała się karze ośmiu miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem kary na okres próby dwóch lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze