Reklama

Bułgarka okazała się Wietnamką

20/12/2019 09:30

Do odprawy granicznej na wyjazd z Polski stawiła się 27-letnia kobieta podająca się za obywatelkę Bułgarii.

W trakcie prowadzonej kontroli paszportu funkcjonariusze SG zauważyli pewne nieprawidłowości. Kobieta, oprócz paszportu okazała także bułgarski dowód osobisty i prawo jazdy. Po dokładnej kontroli okazało się, że wszystkie przedstawione dokumenty były fałszywe. Wyszło również na jaw, że kobieta w bagażach ma autentyczne wietnamskie dokumenty. Wtedy przyznała, że bułgarskie „fałszywki” kupiła od obywatela Wietnamu. Dokumenty te miały jej ułatwić podróżowanie po Europie. Zgodnie z procedurą obywatelka Wietnamu dobrowolnie poddała się karze ośmiu miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem kary na okres próby dwóch lat.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama