Reklama

Burmistrz i starosta z pamiątkowymi Krzyżami Zwycięstwa

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koła Miejsko-Gminnego w Przeworsku stało się przyczynkiem do wręczenia wyróżnień. Wybrano też nowe władze.

Listy z podziękowaniem za popularyzację i utrwalanie pamięci o ludziach i ich czynach w walce o niepodległość Polski podczas II wojny światowej i po jej zakończeniu oraz za aktywną działalność członkowską otrzymali: Tadeusz Gołdasz, Jan Śliwa, Elżbieta Uchman, Józefa Kozłowska, Bogdan Sebzda, Jan Pieniążek, Paweł Mosiądz, Stefania Potym, Halina Wilk, Harsan Suliman, Agnieszka Zakrzewska. Przyjęto nowych członków wspierających: Janinę Mroczyńską i Mariana Gargasa. Podczas spotkania podsumowano także działalność minionej kadencji i wyłoniono nowe władze. Prezesem został Julian Kamycki, wiceprezesem Tadeusz Gołdasz, sekretarzem Elżbieta Uchman, skarbnikiem Jan Pieniążek, a członkiem zarządu Eugeniusz Kądziołka. Artystycznym tłem uroczystość był patriotyczny występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.


fot.UM Przeworsk
Uroczystość uświetnił występ uczniów SP nr 2.

Reklama


fot.UM Przeworsk
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości