Reklama

Burmistrz zlecił sprawdzenie sygnału przekazanego przez mieszkańca

09/06/2015 07:21

– Burmistrz Waldemar Paluch zareagował na sygnał czytelnika, opublikowany w Życiu Podkarpackim, zatytułowany Dzikie wysypisko straszy. Kto to posprząta? i zlecił kontrolę wskazanego miejsca funkcjonariuszom straży miejskiej. Z notatki służbowej sporządzonej przez funkcjonariuszy wynika, że działki należą do osób prywatnych, a ich właściciele prowadzą prace zmierzające do wyrównania terenu, nawożą ziemię.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Oko - niezalogowany 2015-06-09 07:25:24

    Ciekawe dlaczego tego zadania pan Burmistrz nie zlecił policji. Przecież SM jest mu niepotrzebna ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hodok - niezalogowany 2015-06-09 14:18:29

    ale jeszcze jest, a policja nie podlega burmistrzowi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2015-06-09 22:01:39

    A na trasie przejazdu dom-praca-dom to burmistrz nie zauważa dzikich wysypisk śmieci???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama