Reklama

Busz na parkowej ścieżce

19/07/2017 17:00

Wiosnę i lato mamy w tym roku deszczowe, co nie przeszkadza w pieszych wędrówkach. Kapryśna aura nie odstrasza wiernych fanów piękna Parku Miejskiego w Przemyślu. Niestety, spacerując po ścieżkach, szczególnie tych mniej uczęszczanych, można się natknąć na wysokie trawy, uniemożliwiające swobodne poruszanie się.

Najgorsza sytuacja jest aktualnie na drodze prowadzącej do Trzech Krzyży, od strony[paywall] Bramy Fortecznej, metalowymi schodami w kierunku fortecznego bunkra Fort XVI c „Trzy krzyże”. Ścieżka jest już praktycznie całkowicie porośnięta przez zarośla wysokie na około 160 cm. Chaszcze to nie wszystko. Po jednej z letnich nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Przemyślem, na ścieżce tej leży powalone drzewo. Dla tych, którzy szukają ekstremalnych przygód w miejskim parku, jest to idealne miejsce, natomiast co mają w tej sytuacji zrobić osoby starsze, które wybrały się na spokojny spacer?


fot.Aleksandra Nowotyńska
Niedawna wichura powaliła drzewo, które uszkodziło metalową barierkę.

Reklama


fot.Miłosz Wilgucki
Ścieżka jest praktycznie całkowicie porośnięta przez zarośla wysokie na około 160 cm.


MiW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2017-07-19 17:19:09

    No i po co piszecie o tym ?!?! Żeby jeszcze więcej wycięli i okaleczyli drzew w tym parku?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ent - niezalogowany 2017-07-19 21:47:53

    znałem te drzewa od orzeszka :(( RiP

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pis - niezalogowany 2017-07-19 22:07:31

    Dawać tu szybko tego Szyszke. Niech zrobi porzadek.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama