Wiosnę i lato mamy w tym roku deszczowe, co nie przeszkadza w pieszych wędrówkach. Kapryśna aura nie odstrasza wiernych fanów piękna Parku Miejskiego w Przemyślu. Niestety, spacerując po ścieżkach, szczególnie tych mniej uczęszczanych, można się natknąć na wysokie trawy, uniemożliwiające swobodne poruszanie się.
Najgorsza sytuacja jest aktualnie na drodze prowadzącej do Trzech Krzyży, od strony[paywall] Bramy Fortecznej, metalowymi schodami w kierunku fortecznego bunkra Fort XVI c „Trzy krzyże”. Ścieżka jest już praktycznie całkowicie porośnięta przez zarośla wysokie na około 160 cm. Chaszcze to nie wszystko. Po jednej z letnich nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Przemyślem, na ścieżce tej leży powalone drzewo. Dla tych, którzy szukają ekstremalnych przygód w miejskim parku, jest to idealne miejsce, natomiast co mają w tej sytuacji zrobić osoby starsze, które wybrały się na spokojny spacer?

fot.Aleksandra Nowotyńska
Niedawna wichura powaliła drzewo, które uszkodziło metalową barierkę.

fot.Miłosz Wilgucki
Ścieżka jest praktycznie całkowicie porośnięta przez zarośla wysokie na około 160 cm.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
No i po co piszecie o tym ?!?! Żeby jeszcze więcej wycięli i okaleczyli drzew w tym parku?!?
znałem te drzewa od orzeszka :(( RiP
Dawać tu szybko tego Szyszke. Niech zrobi porzadek.