Reklama

Był pijany. Wjechał do rowu

06/02/2024 16:25

Nietrzeźwi kierowcy to prawdziwa plaga, z którą codziennie walczą zarówno świadkowie jak i policjanci. Tym razem pijany kierowca został zatrzymany przez mundurowych z Kańczugi.

67-letni mieszkaniec Rzeszowa w środę, 31 stycznia, po g. 16 w Łopuszce Małej, kierując volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało, w jego organizmie krążyły 2 promile alkoholu.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama