Nietrzeźwi kierowcy to prawdziwa plaga, z którą codziennie walczą zarówno świadkowie jak i policjanci. Tym razem pijany kierowca został zatrzymany przez mundurowych z Kańczugi.
67-letni mieszkaniec Rzeszowa w środę, 31 stycznia, po g. 16 w Łopuszce Małej, kierując volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało, w jego organizmie krążyły 2 promile alkoholu.
Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze