– Doczekaliśmy się nowej drogi przed ratuszem. Świeżo ukończoną inwestycją chwalą się władze miasta. Miejsca parkingowe cieszą zmotoryzowanych, ale czy ktoś pomyślał o tym, że Rynek to specyficzne miejsce, które powinno tętnić życiem. Lepszym pomysłem byłoby zrobienie deptaka, po którym można by pospacerować, przysiąść w zlokalizowanym tuż obok letnim ogródku. Moim zdaniem pomysł zrobienia tu drogi i wytyczenia miejsc parkingowych jest nieprzemyślany. W innych miastach z Rynku wyprowadza się samochody, u nas odwrotnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze