Reklama

Centralny miejski plac nie dla samochodów

19/01/2016 07:30

– Doczekaliśmy się nowej drogi przed ratuszem. Świeżo ukończoną inwestycją chwalą się władze miasta. Miejsca parkingowe cieszą zmotoryzowanych, ale czy ktoś pomyślał o tym, że Rynek to specyficzne miejsce, które powinno tętnić życiem. Lepszym pomysłem byłoby zrobienie deptaka, po którym można by pospacerować, przysiąść w zlokalizowanym tuż obok letnim ogródku. Moim zdaniem pomysł zrobienia tu drogi i wytyczenia miejsc parkingowych jest nieprzemyślany. W innych miastach z Rynku wyprowadza się samochody, u nas odwrotnie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama