Reklama

Centrum Nauki Kopernik w „jedenastce”

04/06/2016 14:00

Pracownicy Centrum Nauki Kopernik byli gośćmi tegorocznego Święta Szkoły Podstawowej nr 11. Impreza połączona była z obchodami Dnia Patrona szkoły Henryka Jordana oraz Dnia Dziecka.

Spotkanie uświetniły występy cheerleaderek pod kierownictwem dyrektor Beaty Kosickiej-Siwak, które[paywall] uświetniają również mecze drużyny UKS Gimbaskets 2, występy wokalne, taneczne, teatralne, sportowe uczniów SP 11. W ramach realizowanego w szkole projektu „Demo” gośćmi specjalnymi byli pracownicy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Ponadto studenci z programu Projektor, realizowanego przez Fundację Rozwoju Wolontariatu, przygotowali pokazy naukowe. Szkołę odwiedzili także motocykliści, karatecy oraz tancerze ze studia tańca Golden Dance.

Oprócz tego wśród atrakcji znalazły się: rzutki, trampoliny, konkursy piłkarskie, o ruchu drogowym, gigantyczne bańki mydlane, gry planszowe, kącik czytelniczy, rysowanie kredą, kwiaty z bibuły, malowanie twarzy i paznokci, pyszności, słodkości, grillowanie oraz możliwość zamówienia koszulki, kubka lub smyczy z nadrukiem.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama