Pracownicy Centrum Nauki Kopernik byli gośćmi tegorocznego Święta Szkoły Podstawowej nr 11. Impreza połączona była z obchodami Dnia Patrona szkoły Henryka Jordana oraz Dnia Dziecka.
Spotkanie uświetniły występy cheerleaderek pod kierownictwem dyrektor Beaty Kosickiej-Siwak, które[paywall] uświetniają również mecze drużyny UKS Gimbaskets 2, występy wokalne, taneczne, teatralne, sportowe uczniów SP 11. W ramach realizowanego w szkole projektu „Demo” gośćmi specjalnymi byli pracownicy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Ponadto studenci z programu Projektor, realizowanego przez Fundację Rozwoju Wolontariatu, przygotowali pokazy naukowe. Szkołę odwiedzili także motocykliści, karatecy oraz tancerze ze studia tańca Golden Dance.
Oprócz tego wśród atrakcji znalazły się: rzutki, trampoliny, konkursy piłkarskie, o ruchu drogowym, gigantyczne bańki mydlane, gry planszowe, kącik czytelniczy, rysowanie kredą, kwiaty z bibuły, malowanie twarzy i paznokci, pyszności, słodkości, grillowanie oraz możliwość zamówienia koszulki, kubka lub smyczy z nadrukiem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze