Stroiki, bombki, łańcuchy, choineczki – przedświąteczny kierat w pełni. Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu również przygotował przedświąteczne atrakcje – warsztaty ceramiczne dla najmłodszych.
Boże Narodzenie to czas barwny i strojny. Dekorujemy mieszkania, pichcimy smakołyki wedle rodzinnych receptur i dbamy o to, by odświętnie przyozdobić dom. Spośród rozmaitych dekoracji najcenniejsze są te, które możemy wykonać samodzielnie. Swoje pierwsze wtajemniczenia w tej dziedzinie uczniowie klas I i III Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarosławiu zdobywali pod czujnym okiem Marzeny Stęc, Ewy Rubin i Kingi Kiwały. 1 i 4 grudnia maluchy z zapałem tworzyły ceramiczne aniołki szczęścia. Uczniowie udekorują nimi pachnące choinki i gałązki jedliny, gdy już zostaną wypalone w Jarosławskim Centrum Ceramiki Artystycznej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze