Reklama

Chcemy repatrianta, nie imigranta

05/06/2015 18:21

„Chcemy repatrianta, nie imigranta” – pod tym hasłem Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy sprzeciwia się przyjmowaniu przez kraje członkowskie Unii Europejskiej imigrantów pochodzących głównie z Afryki. Uważają, że będzie to dużym obciążeniem dla budżetu państwa.

– Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, ilu imigrantów przyjęłaby Polska i na jakich zasadach mogliby tu mieszkać. Dodatkowo obawiamy się, że bezpieczeństwo w kraju zostanie zachwiane, tak jak stało się to m.in. we Francji, gdzie imigranci stoją za atakami terrorystycznymi – mówi Izabela Kołcz, rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego na Podkarpaciu. Postulują natomiast sprowadzenie do Polski repatriantów zamieszkujących tereny objęte wojną, m.in. wschodnią Ukrainę czy Kazachstan.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wulllg_343 2015-06-05 18:52:18

    ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wulllg_343 2015-06-05 18:56:52

    2

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-06-07 16:22:58

    Cała UE , czyli Eurokołchoz. Raz się na coś zgodzisz , to póżniej   narzucą ci   debilni urzędasy z Brukseli i tak swoją wolę  mówiąc ,że to "poprawność polityczna " , solidarność europejska i inne  brednie. POLSKA    Z RACJI SWEJ TRUDNEJ HISTORII , ZŁEGO  POŁOŻENIA GEOGRAFICZNEGO , MUSI POZOSTAĆ KRAJEM    JEDNONARODOWYM, GDZIE ODSETEK MNIEJSZOŚCI   NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ OBECNEJ WIELKOŚCI , CZYLI OKOŁO 3% .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości