„Chcemy repatrianta, nie imigranta” – pod tym hasłem Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy sprzeciwia się przyjmowaniu przez kraje członkowskie Unii Europejskiej imigrantów pochodzących głównie z Afryki. Uważają, że będzie to dużym obciążeniem dla budżetu państwa.
– Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, ilu imigrantów przyjęłaby Polska i na jakich zasadach mogliby tu mieszkać. Dodatkowo obawiamy się, że bezpieczeństwo w kraju zostanie zachwiane, tak jak stało się to m.in. we Francji, gdzie imigranci stoją za atakami terrorystycznymi – mówi Izabela Kołcz, rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego na Podkarpaciu. Postulują natomiast sprowadzenie do Polski repatriantów zamieszkujących tereny objęte wojną, m.in. wschodnią Ukrainę czy Kazachstan.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Cała UE , czyli Eurokołchoz. Raz się na coś zgodzisz , to póżniej narzucą ci debilni urzędasy z Brukseli i tak swoją wolę mówiąc ,że to "poprawność polityczna " , solidarność europejska i inne brednie. POLSKA Z RACJI SWEJ TRUDNEJ HISTORII , ZŁEGO POŁOŻENIA GEOGRAFICZNEGO , MUSI POZOSTAĆ KRAJEM JEDNONARODOWYM, GDZIE ODSETEK MNIEJSZOŚCI NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ OBECNEJ WIELKOŚCI , CZYLI OKOŁO 3% .
???
2
Cała UE , czyli Eurokołchoz. Raz się na coś zgodzisz , to póżniej narzucą ci debilni urzędasy z Brukseli i tak swoją wolę mówiąc ,że to "poprawność polityczna " , solidarność europejska i inne brednie. POLSKA Z RACJI SWEJ TRUDNEJ HISTORII , ZŁEGO POŁOŻENIA GEOGRAFICZNEGO , MUSI POZOSTAĆ KRAJEM JEDNONARODOWYM, GDZIE ODSETEK MNIEJSZOŚCI NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ OBECNEJ WIELKOŚCI , CZYLI OKOŁO 3% .