Reklama

Chciał odebrać sobie życie. Znaleziono go niedaleko wału wiślanego

Pod opiekę lekarzy trafił 51-letni mężczyzna z Tarnobrzega, który targnął się na swoje życie. Szczęśliwie udało się zapobiec tragedii.

Z informacji podanych przez tarnobrzeską policję wynika, że 51-latek wyszedł z domu do pracy, jednak do celu nie dotarł. Zgłoszenie o jego zaginięciu dyżurny tarnobrzeskiej komendy otrzymał we wtorek, 4 sierpnia. Z przekazanych informacji wynikało, że istnieje realne zagrożenie jego życia i zdrowia. Natychmiast wszczęto poszukiwania. Kryminalni przeczesywali okolice, w których mógł się znajdować. W końcu 51-latka odnaleziono w rejonie wału wiślanego biegnącego wzdłuż osiedla Dzików. Jak się okazało mężczyzna zażył środki chemiczne, chcąc w ten sposób odebrać sobie życie. Został przetransportowany do szpitala.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości