Pod opiekę lekarzy trafił 51-letni mężczyzna z Tarnobrzega, który targnął się na swoje życie. Szczęśliwie udało się zapobiec tragedii.
Z informacji podanych przez tarnobrzeską policję wynika, że 51-latek wyszedł z domu do pracy, jednak do celu nie dotarł. Zgłoszenie o jego zaginięciu dyżurny tarnobrzeskiej komendy otrzymał we wtorek, 4 sierpnia. Z przekazanych informacji wynikało, że istnieje realne zagrożenie jego życia i zdrowia. Natychmiast wszczęto poszukiwania. Kryminalni przeczesywali okolice, w których mógł się znajdować. W końcu 51-latka odnaleziono w rejonie wału wiślanego biegnącego wzdłuż osiedla Dzików. Jak się okazało mężczyzna zażył środki chemiczne, chcąc w ten sposób odebrać sobie życie. Został przetransportowany do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze