Ciąg dalszy remontów w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio. Powoli dobiega końca trwający od kilku miesięcy remont, obejmujący adaptację pomieszczeń po Oddziale Ginekologiczno-Położniczym z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej. Znajdzie się tam Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej.
Prace obejmują modernizację wraz z dostosowaniem do obowiązujących wymogów części sanitariatów na oddziale (na końcu oddziału i przy gabinecie lekarskim); naprawę posadzek z wymianą wykładziny na korytarzu i części pomieszczeń remontowanych; wykonanie nowego gabinetu lekarskiego i odnowienie sal chorych.
Utworzona zostanie nowa klimatyzowana sala wzmożonego nadzoru. Zostaną także wymienione wszystkie drzwi na oddziale. Przewidywany koszt przedsięwzięcia to ok. 250 tysięcy złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie ministrze Jaki zapraszamy do Przemyśla http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/art/6060353,nielegalny-biznes-na-pozydowskich-kamienicach-w-przemyslu-a-kogo-to-obchodzi,id,t.html
to już kobiety wcale nie chcą rodzić w Przemyślu?? Co ten Ciompa wyrabia i jak jeszcze długo???????????????? tyle co wyczyniał pokropki na położnictwie !A teraz będzie leczył kości ; fuj obrzydzenie bierze jak się o tym słucha
Panie ministrze Jaki zapraszamy do Przemyśla http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/art/6060353,nielegalny-biznes-na-pozydowskich-kamienicach-w-przemyslu-a-kogo-to-obchodzi,id,t.html
to już kobiety wcale nie chcą rodzić w Przemyślu?? Co ten Ciompa wyrabia i jak jeszcze długo???????????????? tyle co wyczyniał pokropki na położnictwie !A teraz będzie leczył kości ; fuj obrzydzenie bierze jak się o tym słucha