Nikt chyba nie lubi ludzi, którzy często się powtarzają i zamiast mówić o jakichś nowych i ciekawych sprawach, w kółko ględzą na te same tematy, zwłaszcza jeśli są to ludzie w jakiś sposób aktywni w przestrzeni publicznej: politycy, komentatorzy czy dziennikarze. Znalazłem się zatem w arcytrudnym położeniu, bo dziś mam zamiar tu napisać po raz kolejny na temat przeze mnie po wielokroć już podejmowany, a mianowicie o naszym powietrzu. Temat ten zresztą o tej porze roku wraca jak bumerang w mediach, na forach internetowych, w prywatnych Polaków rozmowach i w gabinetach lekarskich naszego pięknego regionu, co znaczy, że chyba jest ważny.
Nie będę jednak – jak zdarta płyta – nawoływał do radykalnych działań wymierzonych przeciw sąsiadom-trucicielom, nie będę piętnował grzewczego analfabetyzmu tych, którzy nie potrafią rozpalać „od góry” w piecach i kominkach, nie będę nawet biadolił o najwyższych pozycjach naszych miast w rankingach najbardziej zatrutych miejsc w Europie. To wszystko już było, zatem powściągnę dziś swoje dziennikarskie aspiracje, by tematy owe ponownie drążyć.
Trudno oprzeć się wrażeniu, że władze (wszelkiego stopnia) nie mają najmniejszej ochoty zrobić czegoś naprawdę dla nas – mieszkańców najbardziej zasyfionych miast Europy. Nie umiem jednak zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, bo w moim mniemaniu władza ma przecież obowiązek troszczyć się o dobro obywateli. Chyba, że nie rozumiem, czym władza jest naprawdę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.bo dla władzy najważniejsza jest KASA I POSADKI DLA SWOJEJ KLIKI, a Nas maja daleko i głęboko w czarnej doopie!
No ja też w sumie nie chciałbym się powtarzać, no ale nie chcem ale muszem... DRZEWA W MIEŚCIE - EKOLOGIA.PL
"Ziemia to już tylko puste słowo Powietrze niszczące płuca jak trucizna Ludzie zamieniani w niewolników Życie oznaczone głodem i troskami Znikąd donikąd ten obłęd nie ma kóńca Znikąd do nikąd to obłęd opłacony życiem Fabryki zmieniające wszystko w śmietnik Dzieci noszące piętno wszystkich chorób Przyroda - zdeptano już jej prawa Oto czas mierzony syrenami fabryk'' YOUTUBE.COM - GANGRENA - POSTĘP
NEUTRALIZUJĄ ZANIECZYSZCZENIE POWIETRZA Mniejsze cząsteczki pochłaniają, większe osiadają na liściach i gałęziach. Dzięki temu potrafią ograniczyć zapylenie powietrza nawet 75% więcej na: URATUJCIEDRZEWA.PL
Może przynajmniej za lat parę, gdy mi przyjdzie zdychać na raka płuc, łóżko obok będzie dogorywał na podobną dolegliwość Choma, Wołczyk czy inny cwaniak z magistratu. Mam taką nadzieję, wszak wszyscy mieszkamy w centrum Przemyśla i tym samym syfem się zaciągamy.
Zalajkowałem, jednakowoż mam nadzieję oby tak było, że oby tak nie było, a co do tych dwóch wyżej wymienionych, to nawet tak wynaturzonym, nieokrzesanym bandziorkom i chuliganom żle nie życzę.
PRZECIW SMOGOWE MASKI Z PRZEMYŚLA - BIZNES - RP.PL
"Nie umiem jednak zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, bo w moim mniemaniu władza ma przecież obowiązek troszczyć się o dobro obywateli."Panie Redaktorze, stary chłop, a naiwny jak dziecko...
U mojego kuzyna w łódzkim zrobili kilka akcji z sprawdzaniem podejrzanych domów i posypały się kary, ponoć się trochę poprawiło, jednak moim zdaniem nie jest to rozwiązanie raczej powinno się przygotować jakąś alternatywę, np: centralny sieć ciepłownicza.
I tak od 40 lat a starczyło tak jak w Czechosłowacji czy NRD jednym ukazem tzw władzy nakazać podłączyć starówki do MPCU .
bo dla władzy najważniejsza jest KASA I POSADKI DLA SWOJEJ KLIKI, a Nas maja daleko i głęboko w czarnej doopie!
No ja też w sumie nie chciałbym się powtarzać, no ale nie chcem ale muszem... DRZEWA W MIEŚCIE - EKOLOGIA.PL
"Ziemia to już tylko puste słowo Powietrze niszczące płuca jak trucizna Ludzie zamieniani w niewolników Życie oznaczone głodem i troskami Znikąd donikąd ten obłęd nie ma kóńca Znikąd do nikąd to obłęd opłacony życiem Fabryki zmieniające wszystko w śmietnik Dzieci noszące piętno wszystkich chorób Przyroda - zdeptano już jej prawa Oto czas mierzony syrenami fabryk'' YOUTUBE.COM - GANGRENA - POSTĘP