– W naszej miejscowości, przy przystanku Buszkowice sklep, prawie rok temu położono chodnik. Znajduje się w miejscu, gdzie ludzie wysiadają z autobusu. To bardzo komfortowe rozwiązanie, ale nie wszyscy kierowcy się tu zatrzymują, tłumacząc, że jeszcze nie mogą, ze względu na fakt, że nie było oficjalnego odbioru inwestycji. Dziwi mnie to, bo na wcześniejszym przystanku funkcjonuje podobne rozwiązanie i tam problemu z postojem nie ma.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szanowny Mieszkańcu!Droga przez Buszkowice, przy której usytuowane są przystanki jest drogą powiatową, a to oznacza, że jakkolwiek Gmina Żurawica partycypowała w kosztach budowy chodnika, to odbiór końcowy zadania leży w gestii Powiatu Przemyskiego. Monitowaliśmy już w tej sprawie po ostatnim zebraniu wiejskim w Buszkowicach. Z poważaniemKrzysztof Składowski - wójt Gminy Żurawica
Szanowny Mieszkańcu!Droga przez Buszkowice, przy której usytuowane są przystanki jest drogą powiatową, a to oznacza, że jakkolwiek Gmina Żurawica partycypowała w kosztach budowy chodnika, to odbiór końcowy zadania leży w gestii Powiatu Przemyskiego. Monitowaliśmy już w tej sprawie po ostatnim zebraniu wiejskim w Buszkowicach. Z poważaniemKrzysztof Składowski - wójt Gminy Żurawica