Reklama

Chodniki jak trawiaste kobierce

20/10/2015 10:54

– Chodnik przy ulicy gen. Boruty-Spiechowicza, prostopadłej do Paderewskiego, przypomina miejscami pastwisko, co poświadcza fotografia. Mimo interwencji w instytucji odpowiedzialnej za jego utrzymanie, nadal porasta trawą. Moim zdaniem to ewidentne niedopatrzenie służb, które powinny dbać o estetykę miasta. Miejscami trudno nawet przejść po trawiastym kobiercu, dlatego moim zdaniem ewidentnie potrzebne jest oczyszczenie wskazanego ciągu pieszego. Czy ktoś wreszcie zareaguje na problem?


Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama