Akcja Kilometry Dobra dobiegła końca. Zwieńczeniem był koncert Haliny Frąckowiak w Miejskim Ośrodku Kultury oraz wielki finał na jarosławskim Rynku.
Co prawda Halinę Frąckowiak trzeba było zachęcić licznymi brawami, by wyszła na scenę, ale dla publiczności MOK nie stanowiło to najmniejszego problemu. Zgromadzeni na sali usłyszeli znane i kojarzone utwory artystki. Każda piosenka została poprzedzona krótką historią. Piosenkarka mobilizowała do śpiewania i nie dawała widzom taryfy ulgowej.[paywall] – Wybrałam się na koncert Haliny Frąckowiak, ponieważ uwielbiam jej utwory, a myślę, że to może być jedyna okazja, żeby usłyszeć ją na żywo w naszym mieście. Nie rozczarowałam się, szkoda tylko, że występ trwał tak krótko – podsumowała jedna z uczestniczek koncertu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze