Uczta kawosza! Te aromatyczne ciasteczka w ciekawym kształcie mogą się stać twoją ulubioną słodką przekąską. Sprawdź przepis!
100 g masła,
1 szklanka mąki pszennej,
0,5 szklanki cukru pudru,
2 łyżki kawy rozpuszczalnej,
2 łyżki kakao,
2 żółtka,
2 łyżki gorącej wody.
Kawę rozpuścić w gorącej wodzie i wystudzić.
Do miski wsypać mąkę, dodać pokrojone w kostkę zimne masło, cukier puder, kakao, żółtka, kawę rozpuszczoną w wodzie. Zagnieść ciasto, aż powstanie jednolita masa. Uformować z niego kulę, owinąć ją w folię spożywczą i schować na mniej więcej 30 minut do lodówki.
Ze schłodzonego ciasta odrywać małe kawałeczki (wielkości orzecha laskowego), formować z nich kulki, nadać kształt ziarenek do kawy i wykałaczką do szaszłyków nagnieść charakterystyczne wgłębienie.
Ciasteczka układać na blasze wyłożonej pergaminem i piec w piekarniku nagrzanym do temp. 180 st. C (góra-dół; bez termoobiegu) ok. 15 – 20 minut.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze